ERJ2RKF1302X
MFR.Part #
ERJ2RKF1302X
JLCPCB Part #
C413096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS