ERA-1ARC3650C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1ARC3650C
JLCPCB Part #
C20519634
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS