ERJ-U12D7321U
MFR.Part #
ERJ-U12D7321U
JLCPCB Part #
C4019201
Description
-55℃~+155℃ 7.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS