EEH-ZT1J820V
MFR.Part #
EEH-ZT1J820V
JLCPCB Part #
C5727347
Package
SMD,D10xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 10mm 25mΩ 4000hrs@125℃ 420mA@100Hz 63V 82uF ±20% SMD,D10xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS