ERA-1ARB3650C
MFR.Part #
ERA-1ARB3650C
JLCPCB Part #
C19528266
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS