ERA-1ARC2100C
MFR.Part #
ERA-1ARC2100C
JLCPCB Part #
C19537487
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS