ECW-H10103JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H10103JV
JLCPCB Part #
C7270865
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS