ERJ-PB3B8451V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8451V
JLCPCB Part #
C2087190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS