ERJ-UP8F4642V
MFR.Part #
ERJ-UP8F4642V
JLCPCB Part #
C2123323
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS