ERA-1AEC1690C
MFR.Part #
ERA-1AEC1690C
JLCPCB Part #
C20013167
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS