ERA-2ARB69R8X
MFR.Part #
ERA-2ARB69R8X
JLCPCB Part #
C3917921
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS