TXS2SA-LT-1.5V-1-Z
MFR.Part #
TXS2SA-LT-1.5V-1-Z
Description
-40℃~+70℃ 1.5V 10V@DC 10mA 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS