ERA3VEB1201V
MFR.Part #
ERA3VEB1201V
JLCPCB Part #
C543690
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS