EEV-TG1H681M
MFR.Part #
EEV-TG1H681M
JLCPCB Part #
C2163377
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 16.5mm 18mm 2000hrs@125℃ 50V 680uF 950mA@100kHz ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS