ERA-1AEC5361C
MFR.Part #
ERA-1AEC5361C
JLCPCB Part #
C20013285
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS