ERJ-U14D6490U
MFR.Part #
ERJ-U14D6490U
JLCPCB Part #
C2139566
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS