ERA-1AEC332C
MFR.Part #
ERA-1AEC332C
JLCPCB Part #
C20013235
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS