EET-UQ2C392LA
MFR.Part #
EET-UQ2C392LA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 35mm 3900uF 50mm 55mΩ@120Hz 8.4A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS