ERJ-U06F9762V
MFR.Part #
ERJ-U06F9762V
JLCPCB Part #
C1013398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS