ERJ-T06J682V
MFR.Part #
ERJ-T06J682V
JLCPCB Part #
C3930273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS