RC0201FR-07118RP
MFR.Part #
RC0201FR-07118RP
JLCPCB Part #
C6637792
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS