ERJ-U08F3302V
MFR.Part #
ERJ-U08F3302V
JLCPCB Part #
C7184628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS