ELL-8UV150M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELL-8UV150M
JLCPCB Part #
C7183421
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.5mA 26Ω ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS