ERJ-6RED5493V
MFR.Part #
ERJ-6RED5493V
JLCPCB Part #
C2111916
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200V 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS