ERJP03F4533V
MFR.Part #
ERJP03F4533V
JLCPCB Part #
C2122906
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS