ERJ-HP6F4872V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4872V
JLCPCB Part #
C5635152
Description
-55℃~+175℃ 48.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS