ERA-8AED4420V
MFR.Part #
ERA-8AED4420V
JLCPCB Part #
C20017537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS