ERJ-U08D9101V
MFR.Part #
ERJ-U08D9101V
JLCPCB Part #
C4315356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS