ERA-8KPB1653V
MFR.Part #
ERA-8KPB1653V
JLCPCB Part #
C7273393
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS