EEV-TG1H331Q
MFR.Part #
EEV-TG1H331Q
JLCPCB Part #
C3828857
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@125℃ 230mΩ@100kHz 330uF 50V 600mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS