ERJ-UP8F2322V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2322V
JLCPCB Part #
C4261017
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS