ERA-2AED2490X
MFR.Part #
ERA-2AED2490X
JLCPCB Part #
C20013701
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS