ERJ-U12D4753U
MFR.Part #
ERJ-U12D4753U
JLCPCB Part #
C1699740
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS