EEV-HD1H1R0R
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-HD1H1R0R
Description
-40℃~+105℃ 11.9mA@10kHz 1uF 4mm 5.8mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD