ERA-8PPB1823V
MFR.Part #
ERA-8PPB1823V
JLCPCB Part #
C7183622
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS