ERJ-UP6J514V
MFR.Part #
ERJ-UP6J514V
JLCPCB Part #
C4172445
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS