EEV-FK1C220UR
MFR.Part #
EEV-FK1C220UR
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 6.1mm 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD