EEV-FK0J470UR
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-FK0J470UR
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 4mm 6.1mm 6.3V 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD