ERJ-14YJ394U
MFR.Part #
ERJ-14YJ394U
JLCPCB Part #
C2082150
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS