EEUFR1E681L
MFR.Part #
EEUFR1E681L
JLCPCB Part #
C407947
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 20mm 25V 3.5mm 30mΩ@100kHz 680uF 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS