ERJ-U1DD8662U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8662U
JLCPCB Part #
C1704473
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS