ERJ-UP8F2703V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2703V
JLCPCB Part #
C2122823
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS