EEU-FC1H100LB
MFR.Part #
EEU-FC1H100LB
JLCPCB Part #
C4155666
Package
Plugin,D5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 14.5mm 50V 5mm 5mm 81.25mA@120Hz ±20% 插件,D5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS