ERJ-H3ED37R4V
MFR.Part #
ERJ-H3ED37R4V
JLCPCB Part #
C7184254
Description
-55℃~+175℃ 125mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS