EEU-ED2G470B
MFR.Part #
EEU-ED2G470B
JLCPCB Part #
C1580012
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 25mm 336mA@120Hz 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS