EEU-ED2G470SB
MFR.Part #
EEU-ED2G470SB
JLCPCB Part #
C1498899
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 336mA@120Hz 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS