ERJ-U06F5R60V
MFR.Part #
ERJ-U06F5R60V
JLCPCB Part #
C1013852
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 200V 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS