EEF-UE0G221XE
MFR.Part #
EEF-UE0G221XE
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mΩ 220uF 3.5A@100kHz 4.2mm 4V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS