380LQ152M200K032
MFR.Part #
380LQ152M200K032
Description
-40℃~+85℃ 10mm 144mΩ@120Hz 1500uF 2000hrs@85℃ 200V 30mm 37mm 5.42A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS