EET-HC2V821LA
MFR.Part #
EET-HC2V821LA
JLCPCB Part #
C6942404
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.66A@10kHz 2000hrs@105℃ 202mΩ@120Hz 350V 35mm 47mm 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS